100% քեշբեք Ameriabank-ից՝ Visa Star-ով հասարակական տրանսպորտում վճարում կատարելիս
Ameriabank-ը 150 դրամ քեշբեք է տրամադրում յուրաքանչյուր անգամ, երբ դուք վճարում եք Visa Star քարտով Երևանի հասարակական տրանսպորտում: Այս ակցիան նախատեսված է 6-ից 18 տարեկան երիտասարդների համար, ովքեր օգտագործում են տրանսպորտը յուրաքանչյուր օր:
Ակցիայի հիմնական պայմաններն են․
1. Ո՞ւմ համար է՝ 6-18 տարեկան Հայաստանի քաղաքացիներ, Ameriabank-ի Visa Star քարտապաններ
2. Ինչպե՞ս միանալ՝ Քարտը պետք է արդեն ունենաք կամ բացեք MyAmeria հավելվածով
Ի՞նչն է շահավետ
1. 150 դրամ քեշբեք յուրաքանչյուր ճանապարհորդության համար
2. Առավելագույնը օրական 10 ճանապարհորդություն (1,500 դրամ քեշբեք օրական)
3. Ընդհանուր առմամբ մինչև 45,000 դրամ քեշբեք՝ ակցիայի ամբողջ ընթացքում
Քեշբեքը վճարվում է ամսական՝ յուրաքանչյուր ամսվա սկզբին, նախորդ ամսվա գործարքների համար: Քարտի վրա վճարման պահին պետք է լինի բավարար մնացորդ: Ակցիան տարածվում է միայն Երևանի տրանսպորտի վճարային համակարգում կատարված գործարքների վրա:
ՀՀ ԿԲ-ն հրապարակվել է կրիպտոակտիվներով ծառայություններ մատուցող ընկերությունների ցանկը
16.04.2026
960
14.04.2026
996
Հայաստանը կկարողանա առանց մաքսատուրքի ներմուծել մինչև 5 000 տոննա սոխ՝ ԵՏՀ որոշմամբ
13.04.2026
992
EasyPay-ը առաջին վճարահաշվարկային կազմակերպությունն է, որը միացել է ArcaPay-ին։ Սա հնարավորություն է տալիս կատարել առանց միջնորդավճարի փոխանցումներ ArcaPay-ի տասը գործընկեր բանկերի հավելվածներից easywallet թվային դրամապանակի օգտատերերին։Փոխանցումները կատարվում են առանց քարտի...
Բջջային օպերատորների ծառայությունների վճարումը կրկին հասանելի է Idram-ում
Idram վճարային համակարգը վերականգնել է Հայաստանի բոլոր բջջային օպերատորների ծառայությունների վճարման հնարավորությունը իր հարթակներում։Այժմ օգտատերերը կրկին կարող են վճարել Viva, Ucom և Team Telecom Armenia օպերատորների ծառայությունների համար՝ Idram հավելվածի,...
08.04.2026
Հայաստանի խորհրդարանը երկրորդ և վերջնական ընթերցմամբ ընդունել է «Պետական տուրքի մասին» օրենքում փոփոխությունները, որոնք նախատեսում են վճարների զգալի նվազեցում ջերմոցների կառուցման և կաթիլային ոռոգման համակարգերի ներդրման ժամանակ:Ըստ ընդունված փոփոխությունների՝ ագրոբիզնեսի...

Дата публикации: 15.01.2026 20:50
Ameriabank возвращает 150 драмов кэшбэка за каждую поездку в общественном транспорте Еревана при оплате картой Visa Star. Эта акция создана специально для молодых людей от 6 до 18 лет, которые ежедневно пользуются транспортом.
1. Кому подойдёт: граждане Армении от 6 до 18 лет, держатели карты Visa Star от Ameriabank
2. Как подключить: нужно иметь карту Visa Star или оформить её через приложение MyAmeria
1. 150 драмов кэшбэка за каждую поездку
2. Максимум 10 поездок в день (до 1,500 драмов кэшбэка в день)
3. В сумме до 45,000 драмов за весь период акции
Кэшбэк начисляется ежемесячно в начале каждого месяца за транзакции предыдущего месяца. На карте должен быть достаточный баланс в момент оплаты проезда. Акция распространяется только на операции в платёжной системе общественного транспорта Еревана.
21.04.2026
907
Доллар вернул лидерство на валютном рынке Армении
18.04.2026
967
14.04.2026
За 100 дней с момента внедрения системы обязательного медицинского страхования (ОМС) в Армении реформа показала быстрый охват населения и активное использование медицинских услуг.С января 2026 года к системе подключились около...
Армения сможет импортировать до 5 000 тонн лука без пошлины по решению ЕЭК
13.04.2026
Команда AFM проанализировала решение Евразийской экономической комиссии (ЕЭК): Армения получит право импортировать до 5 000 тонн лука без уплаты таможенной пошлины. Льгота будет действовать в рамках временных мер по стабилизации...
EasyPay стала первой платёжно-расчётной организацией, присоединившейся к ArcaPay. Это даёт возможность совершать переводы без комиссии из приложений десяти банков-партнёров ArcaPay пользователям цифрового кошелька easywallet.Переводы осуществляются без ввода номера карты или...